18-19 квітня 2024 року у м. Харкові відбулася V науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції спрямовані на збереження здоров’я людини» присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової.

Організатором конференції виступив Національний фармацевтичний університет (кафедра фізичної реабілітації і здоров’я) під патронатом в.о. ректора, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли Анатоліївни Котвіцької.

У роботі конференції взяли участь 120 делегата з різних міст країни та закордону, а саме: Харків, Київ, Житомир, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Дрогобич, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці, Одеса, Херсон.

Закордонні представники зі Словенії, Ново Место, Міжнародна академія S.P.E.K.T.R; Ново Место, Римські Терми, Римске Топліце, Словенія; Медичного центру «IASO», м. Лозанна, Швейцарія; Грузинський національного університету SEU, Грузія.

Посилання на програму науково-практичної internet- конференції з міжнародною участю присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової:

V науково-практична internet- конференція з міжнародною участю присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової  V науково-практична internet- конференція з міжнародною участю присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової V науково-практична internet- конференція з міжнародною участю присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової V науково-практична internet- конференція з міжнародною участю присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової  V науково-практична internet- конференція з міжнародною участю присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової V науково-практична internet- конференція з міжнародною участю присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової V науково-практична internet- конференція з міжнародною участю присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової