Засідання СНТ кафедри фізичної реабілітації і здоров’я

19 квітня 2024 року було проведено засідання СНТ кафедри фізичної реабілітації і здоров’я, присвячене XXX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Диплом І ступеня отримала Артикова Даря, здобувач вищої освіти ІІІ курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», освітньої програми Фізична терапія, НФау.

Диплом ІІ ступеня отримала Болотова Лоліта, здобувач вищої освіти ІІІ курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», освітньої програми Фізична терапія, НФау.

Диплом ІІІ ступеня отримав Боднар Дмитро, здобувач вищої освіти ІІІ курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», освітньої програми Фізична терапія, НФау.

Також грамоти за участь отримали: Пазій Дар’я, Сіденко Марія, Єченко Інна здобувачі вищої освіти ІІІ курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», освітньої програми Фізична терапія, НФаУ.