Круглий стіл “Обговорення освітніх програм спеціальностей 227-Терапія та реабілітація”

18 квітня 2024 року в рамках V науково-практичної internet-конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції спрямовані на збереження здоров’я людини» присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової, був проведений круглий стіл “Обговорення освітніх програм спеціальностей 227-Терапія та реабілітація”. На зустрічі були присутні стейкхолдери: КНП ХОР “Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення”, Лікувально-діагностичний центр “ЛОРИТОМ”, центр «FIZIO», ТОВ “СВЯ-МЕД” (Alefclinic), Terme Resort, Valetuda Medical Centre, ДП Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води”, Регіональний Клінічний Центр медичної реабілітаційної та паліативної допомоги дітям “Гіппократ”, Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини “Кінезіо”, Державна установа “Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України”, Центр реабілітації та спортивної медицини “ЛП ЦЕНТР”, Міська поліклініка №6 м. Харків. Також були присутні здобувачі вищої освіти спеціальності “227 Терапія та реабілітація” бакалаврського та магістерського рівня і навчально педагогічні працівники, які залучені до реалізації ОП “Фізична терапія” та ОП “Терапія та реабілітація”.