Інформаційне повідомлення

XV Міжнародна наукова конференція “Технології збереження здоров’я, реабілітація і фізична терапія” 20 жовтня 2022 року, м. Харків (про В.П. Зайцева)

Організатори:

Національний фармацевтичний університет,

Університет Миколая Коперніка, Торунь, Польща

Лабораторія PROVIDI, Медичний центр Університету в Утріхті, Нідерланди

Науково-дослідний інститут лісу, Нью-Форест Дехрадун, Індія

Університет Східного Сараєво Факультет фізичного виховання і спорту, м. Східне Сараєво, Боснія і Герцеговина

Інститут спорту та спортивної медицини, Підгориця, Чорногорія

Університет Казиміра Великого, м. Бидгощ, Польща

Напрямки роботи конференції:

1. Сучасні тенденції в підготовці спортсменів в олімпійському, професійному, паралімпійському спорті.
  2. Технології зміцнення здоров’я людей різних вікових і соціальних груп.
  3. Реабілітація, фізична терапія, ерготерапія.
  4. Управління в сфері фізичної культури, спорту, реабілітації.

Форми та умови участі: 1. – публікація статті; 2. – виступ з доповіддю (безкоштовна); 3. – публікація статті та виступ з доповіддю.

За підсумками конференції планується видати збірник статей “Технології збереження здоров’я, реабілітації і фізична терапія” (в 2-х томах).

Контакти:

zhanneta.kozina@gmail.com (Козіна Жаннета Леонідівна)

тел.: +38-066-481-36-66  (Козіна Жаннета Леонідівна)

+38-098-869-72-90 (Козіна Жаннета Леонідівна)

XV Міжнародна наукова конференція "Технології збереження здоров'я, реабілітація і фізична терапія"