Національний фармацевтичний університет запрошує на навчання

Національний фармацевтичний університет запрошує на навчання на

💊 Спеціальність 226 Фармація, промислова фармація
Освітня програма “Фармація”
Фармація — одна з найдавніших сфер людської діяльності, яка зародилася на зорі цивілізації для забезпечення найважливішої потреби людини – бути здоровою. Можна без перебільшення сказати, що фармація — це одна з фундаментальних і давніх галузей медицини. Протягом розвитку усієї історії цивілізації, пошуку, вивченню і виготовленню лікарських засобів присвячували все життя видатні вчені світу. Фармація — це галузь надзвичайно динамічного розвитку, яка тісно зв’язана з найновішими світовими досягненнями науки, а фармацевт— це спеціаліст соціально орієнтований та надзвичайно необхідний для суспільства.
В арсеналі медиків тисячі найменувань ліків, перед якими відступає більшість хвороб. Сьогодні ліки можуть радикально змінити життя людини: створити профілактичний бар’єр захворюванням, забезпечити психологічну, емоційну гармонію з навколишнім світом, подарувати людині відчуття повноти буття, працездатність, енергію.
Українська фармація має міцні історичні традиції, а місто Харків вважається «фармацевтичною» столицею країни. Саме тут розташовані мережі потужних заводів-виробників лікарських засобів, провідних науково-дослідних інститутів, аптечних установ, перша в Україні Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів та флагман вітчизняної фармацевтичної освіти — Національний фармацевтичний університет
#vstup2022 #вступ2022 #stayinukraine #НФаУ_start
 Національний фармацевтичний університет запрошує на навчання   Національний фармацевтичний університет запрошує на навчання   Національний фармацевтичний університет запрошує на навчання