Тренінгом з «Основ фізичної терапії при порушенні діяльності нервової системи»

🌿 Тренінгом з «Основ фізичної терапії при порушенні діяльності нервової системи» завершили березень. Впродовж п’яти днів, з 25 по 29 березня 2024, відбулась друга частина навчального тренінгу.
Спеціальне навчання було організоване для працівників закладів вищої освіти, які є відповідальним за викладання дисципліни фізична терапія при порушенні діяльності нервової системи та фізичних терапевтів із закладів охорони здоров’я, які є клінічним супервізорами для студентів, під час проходження ними клінічних практик.
Всього були представники зазначених закладів освіти:
1. Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет».
2. Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
3. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.
4. Запорізький національний університет.
5. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.
6. Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.
7. Комунальний заклад вищої освіти «Рівненська медична академія».
8. Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
9. Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця.
10. Національний університет «Запорізька політехніка».
11. Національний університет водного господарства та природокористування.
12. Національний фармацевтичний університет.
13. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
14. Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.
15. Херсонський державний університет.
16. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
17. Чорноморський національний університет імені Петра Могили.
«В такий спосіб ми намагались побудувати міцніші зв’язки кафедри та клінічної бази та допомогти університетам наповнити програму науково-доказовими матеріалами. Після завершення тренінгу всі методичні матеріали були передані на кафедри фізичної терапії викладачам дисципліни фізична терапія при порушенні діяльності нервової системи,  для їхньої імплементації у робочі навчальні програми цих закладів освіти, а наші освітні консультанти допоможуть викладачам внести ці зміни у навчальний процес», – говорить Микола Романишин, керівник координаторів клінічного навчання.
🎯 Тренінг проведений в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг в системах охорони здоров’я» (SRSHS), що імплементується Momentum Wheels for Humanity, за підтримки Американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Це були п’ять інтенсивних навчальних днів, за цей час 34 фахівці, а саме: 17 фізичних терапевтів та 17 працівників університетів, України почули лекції, відпрацювали завдання в групах, виконували тестові задачі. Для того, щоб сповненими нових знань, повернутись до роботи та провадити діяльність, яка ґрунтується на науково-доказовому підході та є перевіреною й затвердженою світовими практиками.
Традиційно, спочатку і на завершення навчання для усіх фахівців був проведений тест, щоб виміряти початковий рівень знань та навичок і зафіксувати результати після п’ятиденного інтенсивного курсу. Ми дізнались про динаміку навчання від одного з фахівців, який був й на першій частині тренінгу.
Владислав Міненко, фізичний терапевт Рівненської Чонобильської лікарні КП та клінічний супервізор Рівненської медичної академії “РОСДРЗН” РОР у коментарі поділився: 🎤 «Навчання потужне, це один з найкращих курсів в Україні. Подача інформації структурована, чітка, практична. Впродовж навчання я вдосконалив навички і тепер знаю, як передати свій досвід студентам максимально влучно і точно».
#USAID #SRSHS

https://www.facebook.com/share/p/c76eLUsMr8SE9dbC/?mibextid=qi2Omg

 Тренінгом з «Основ фізичної терапії при порушенні діяльності нервової системи»

Print Friendly, PDF & Email