13 квітня Національний фармацевтичний університет проводить день відкритих дверей  “Фармацевтична_весна2024”

!!!13 квітня Національний фармацевтичний університет проводить день відкритих дверей  #Фармацевтична_весна2024.

Говоритимемо #PROклінічну_фармацію та #PROфізичну_терапію

Під час онлайн зустрічі ви

Дізнаєтесь:

Чому клінічний фармацевт є обов’язковою посадою в кожному закладі охорони здоров’я?

Чим клінічна фармація відрізняється від класичної фармації та яку з цих спеціальностей обрати?

Чому сьогодні фізична терапія настільки важлива для відновлення здоров’я пацієнтів?

Чому фізичні терапевти та реабілітологи мають бути в курсі найсучасніших технологій та стежити за новітніми розробками у сфері медицини?

Які можливості працевлаштування має студент та випускник?

Які бази практики має Національний фармацевтичний університет?

Що таке стипендіальні проекти та як вони працюють?

Матимете змогу:

подивитися на клінічну фармацію та фізичну терапію очима студентів, викладачів та роботодавців,

поспілкуватися та поставити запитання спеціалістам-практикам.

!!!Реєструйтеся за QR-кодом праворуч

Вхід до ZOOM конференції за QR-кодом ліворуч

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

@nuph.edu.ua

@nuph.abiturient

t.me/abiturnuph

#НМТ #вступ2024 #внзукраїни #НФаУ_start #НФАУ #Україна #Харків #фізичнатерапія #клінічнафармація #фармація #Ukraine #Kharkiv

13 квітня Національний фармацевтичний університет проводить день відкритих дверей  "Фармацевтична_весна2024"