Зустріч із роботодавцями Комунального некомерційного підприємства”Лозівське територіальне медичне обєднання” Лозівської міської ради Харківської області.

29.03.2024 року відбулася зустріч із роботодавцями Комунального некомерційного підприємства “Лозівське територіальне медичне об’єднання” Лозівської міської ради Харківської області.

Спілкування проходило з начальником відділу кадрів Кутенко Аліною, завідувачем реабілітаційного відділення Сухомліном Олегом, Полухіною Наталією, заступницею директора з економічних питань та проректором закладу вищої освіти  з науково-педагогічної роботи Кузнецова В.Ю. ,
завідувачка кафедри фізичної реабілітації і здоров’я та гарант освітньої програми Фізична терапія, реабілітація  Таможанська Г.В., гарант освітньої програми Терапія та реабілітація, професор Надія Кононенко, доцент ЗВО кафедри фізичної реабілітації і здоров’я Мʼятига О.М. та здобувачі вищої освіти магістерського та бакалаврського рівнів з 1-4 курс.

Зустріч із роботодавцями Комунального некомерційного підприємства"Лозівське територіальне медичне обєднання" Лозівської міської ради Харківської області.  Зустріч із роботодавцями Комунального некомерційного підприємства"Лозівське територіальне медичне обєднання" Лозівської міської ради Харківської області.