Збірник ІІ Всеукраїнської конференції «Мультидисциплінарний підхід у фізичній реабілітаційній медицині»

26 травня 2023 року на базі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я НФаУ відбулася II Всеукраїнська конференція «Мультидисциплінарний підхід у фізичній реабілітаційній медицині».

Організатором конференції виступив Національний фармацевтичний університет (кафедра фізичної реабілітації і здоров’я) під патронатом в.о. ректора, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли Анатоліївни Котвіцької та керівника, лікаря ортопеда, лікаря фізичної реабілітаційної медицини, кандидата медичних наук Білостоцького Антона Ігоровича – «Медичний Центр фізичної реабілітації та спортивної медицини «КІНЕЗІО».

Основними напрямами роботи конференції були:  актуальні питання фізичної та реабілітаційної медицини;  актуальні питання фізичної терапії та ерготерапії.

До участі в конференції були залучені викладачі, здобувачі вищої освіти, наукові співробітники, спеціалісти  з різних міст України (Харків, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Дрогобич, Ужгород, Ніжин).

Також до участі у конференції з доповідями були залучені стейкхолдери-роботодавці таких установ: Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини «КІНЕЗІО»; Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради «РКЦМР та ПДД «Гіппократ»; ДУ ІНПН НАМН України, центр «FIZIO»; Центр реабілітації «Alef Clinic».

Конференція завершилась підведенням підсумків роботи.

Збірник конференції ви можете скачати за посиланнями