Обговорення навчальних дисциплін з ерготерапії «Професійне мислення ерготерапевта» та «Ерготерапія при травмі війни»

 
26.02.2024 року пройшла онлайн зустріч з керівником робочих груп з впровадження навчальних дисциплін, Шевчук Юлією, та обговорення навчальних дисциплін з ерготерапії «Професійне мислення ерготерапевта» та «Ерготерапія при травмі війни» та інтерес до впровадження цих дисциплін в освітні процеси ваших закладів.

На зустрічі були присутні завідувачка кафедри фізичної реабілітації і здоров’я, гарант освітньої програми “Фізична терапія” бакалаврського рівня доцент Таможанська Ганна Валеріївна, гарант освітньої програми  магістерського рівня  “Терапія та реабілітація”  професор Кононенко Надія Миколаївна, доцент кафедри фізичної реабілітації і здоров’я Мятига Олена Миколаївна і практикуючий фізичний терапевт Кобзіна Марина Петрівна, старший фізичний терапевт, ерготерапевт КНП ХОР “Регіональний клінічний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям “ГІППОКРАТ” викладач кафедри фізичної реабілітації і здоров’я Національного фармацевтичного університету.

Були обговорені такі питання:

1.      Які предмети з ерготерапії викладаються у вас в ЗВО зараз більш детально? На якому курсі бакалаврського чи магістерського рівня?

2.      Які викладачі викладають предмети з ерготерапії? Чи є ці викладачі практикуючими фахівцями з ерготерапії?

3.      Які предмети з ерготерапії бажаєте впровадити у вас в закладі: «Професійне мислення ерготерапевта» та «Ерготерапія при травмі війни»  або один з них?

4.      Для студентів якого курсу бачите можливим впровадження цих предметів?

5.      Хто з викладачів (1-2 осіб) ваших ЗВО та на який предмет може бути залучений для  викладання? Які предмети ці викладачі читають зараз?

6.      Чи готові ваші ЗВО з вересня вже почати викладання цих предметів, попередньо включивши їх у  навчальні програми? Чи це будуть програми для бакалаврів чи для магістрів? Програма ФТ чи ЕТ?

7.      Предмет «Професійне мислення» передбачає практичну роботу. Які у ваших ЗВО є бази практики, де працюють саме ерготерапевти?

8.      Предмет «Ерготерапія при травмі війни» є спеціальним предметом, який передбачає наявність базових знань з ерготерапії у сфері нейрореабілітації та реабілітації опорно-рухового апарату. Інакше студентам буде не можливо повноцінно викласти цей предмет. Просимо врахувати це.

9.      Робота по впровадженню дисциплін у ваші ЗВО передбачає щотижневу взаємодію з вашими викладачами по передачі матеріалів, вичитці лекцій, проведенню практичних та розгляду клінічних випадків.  Цю роботу  плануємо  розпочати у квітні та закінчити в кінці червня чи на початку липня. Ваші викладачі повинні бути готові до цього.

Print Friendly, PDF & Email