Круглий стіл присвячений до Всесвітнього дня фізичної терапії «Стан та перспективи розвитку фізичної терапії в Україні»

8 вересня 2023р. кафедрою Фізичної реабілітації і здоров’я було проведено круглий стіл присвячений до Всесвітнього дня фізичної терапії «Стан та перспективи розвитку фізичної терапії в Україні». В круглому столі прийняло 66 учасник.

В роботі круглого столу прийняли участь викладачі та студенти кафедри фізичної реабілітації і здоров’я, кафедри нормальної та патологічної фізіології.

Доповідачі: Коц Назар Сергійович – викладач кафедри фізичної реабілітації і здоров’я Національного фармацевтичного університету, Голова громадської організації «Реабілітологів», Член Української організації боротьби з інсультом «УАБІ», Власник центру «FIZIO». Фізична терапія очима практикуючого фізичного терапевта.

Артикова Дар’я Гайипкелдинівна, здобувач вищої освіти ІIІ курсу кафедри фізичної реабілітації і здоров’я, спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», освітньої програми Фізична терапія, Національний фармацевтичний університет, м. Харків, Україна. Асистент фізичного терапевта у Київській міській клінічній лікарні №11. Розвиток фізичної терапії в Україні. Особливе значення мультидисциплінарного підходу.

Бацала Вікторія Леонідівна, здобувач вищої освіти 1 курсу магістратури, Фізичний терапевт у Коростенська центральна районна лікарня, відділення медичної реабілітації. Сучасні підходи та особливості реабілітаційних заходів після перенесеного інсульту.

Програма круглого столу