Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я.

6 квітня 2024 року здобувачі та викладачі Національного фармацевтичного університету кафедри фізичної реабілітації і здоров’я у прямому ефірі доєднались до Національного рекорду Флешмобу «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я.

#WhiteCard
#УФСЗР
#sport_for_development
#BeyondSpor
#peace
#sport
Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я.  Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я.   Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я.
Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я. Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я. Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я. Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я.Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я. Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я.