7 грудня 2023року за слухання доповідей на засіданні гуртка СНТ кафедри фізичної реабілітації і здоров’я.

6-7 грудня 2023 року було пройшла IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “YOUYH PHARMACY SCIENCE”.

7 грудня 2023 року  здобувачі І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, освітньо-професійна програма “Терапія та реабілітація”, спеціальність 227 Фізична терапія, спеціалізація 227.01 Фізична терапія, здобувачі 1-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, освітньо-професійна програма “Фізична терапія”, спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія та молоді науковці представили свої наукові
результати у вигляді доповідей на засіданні гуртка СНТ кафедри фізичної реабілітації і здоров’я.

Диплом І ступеню: Сорока Вікторія

Диплом ІІ ступеню: Артикова Дар’я

Диплом ІІІ ступеню: Мельник Олена

Диплом ІІІ ступеню: Прокопов Дмитро

Програма конференції

7 грудня 2023року за слухання доповідей на засіданні гуртка СНТ кафедри фізичної реабілітації і здоров'я.  7 грудня 2023року за слухання доповідей на засіданні гуртка СНТ кафедри фізичної реабілітації і здоров'я. 7 грудня 2023року за слухання доповідей на засіданні гуртка СНТ кафедри фізичної реабілітації і здоров'я.