7-8 грудня 2022 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

7-8 грудня 2022 року у Національному фармацевтичному університеті відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE».

8 грудня відбулося засідання СНТ кафедри Фізичної реабілітації та здоров’я. З доповідями виступило 6 студентів. За результатами виступів найкращими доповідачами стали:

1 місце: Артикова Д.Г. ФТб21(3.10д)-01;

2 місце: Ушакова А.С. ФТб19(3.10д)-01;