21-22 квітня 2022 року відбулася науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції спрямовані на збереження здоров’я людини», присвячена пам’яті професора О.В. Пєшкової.
Організатором конференції виступив Національний фармацевтичний університет (кафедра фізичної реабілітації та здоров’я) під патронатом ректора, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли Анатоліївни Котвіцької.
Конференція об’єднала фахівців у напрямках конференції:
    • Актуальні питання фізичної терапії, ерготерапії.
    • Сучасні освітні здоров’язберігаючі технології.
    • Медико-біологічні основи здорового способу життя.
    • Загальнолюдські цінності в контексті фізичного виховання і здорового способу життя.
    • Психолого-педагогічні аспекти формування здорового способу життя.
    • Спорт як складова активізації здорового способу життя студентської молоді.
У роботі конференції взяли участь 69 делегатів. До участі в конференції були залучені спеціалісти не тільки з різних міст України, а саме: Харкова, Києва, Полтави, Старобільська, Сєвєродонецька,  Мелітополя, Дрогобича, Ужгорода, але і закордонні представники зі Словенії (Ново Место, Римске Топліце) та Узбекістану (м. Бухара).
Також до участі у конференції з доповідями були залучені стейкхолдери-роботодавці таких установ м. Харкова: Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини «КІНЕЗІО»; Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ»; ДУ ІНПН НАМН України, центр «FIZIO»; Студія реабілітації «Inspira»; Медичний центр «Da-vinciClinic».
За матеріалами конференції видано збірник статей
Учасники конференції отримають сертифікат учасника конференції.