12 листопада відбулося урочисте нагородження переможців І туру Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2021». Захід відбувся за участі ректора НФаУ, професора Алли Котвіцької, проректорів, деканів факультетів, завідувачів кафедр та студентства. З числа студентів, що навчаються за ОП Фізична терапія , спеціальність 227 “Фізична терапія, ерготерапія” Грамоту Національного фармацевтичного університету та нагрудний знак «Навчальна відзнака НФаУ 2021» за високі академічні досягнення в навчанні, активну студентську позицію та з нагоди Міжнародного дня студентів отримали студенти: Альона Нагорна (3 к.), Анастасія Петренко (3 к.), Владислав Павлевич (3 к.), Вікторія Нагорна (2 к.)
12 листопада 2021 р. відбулося урочисте нагородження переможців І туру Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2021» 12 листопада 2021 р. відбулося урочисте нагородження переможців І туру Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2021» 12 листопада 2021 р. відбулося урочисте нагородження переможців І туру Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2021»