02 грудня 2021 р. відбувся «Студентський бал-маскарад»

02 грудня 2021 р. у Kharkiv Palace відбувся «Студентський бал-маскарад» за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. «Студентський бал-маскарад» охопив п’ять тематик. Студентам Національного фармацевтичного університету випала можливість представити бальну композицію «Гра престолів». У заході взяли участь сім пар студентів НФаУ, серед яких Данило Крилов, здобувач вищої освіти 2 курсу ОП Фізична терапія спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія”. Пишаємося та вітаємо студентством університету з гідною презентацією Alma mater!
02 грудня 2021 р. відбувся «Студентський бал-маскарад» 02 грудня 2021 р. відбувся «Студентський бал-маскарад» 02 грудня 2021 р. відбувся «Студентський бал-маскарад» 02 грудня 2021 р. відбувся «Студентський бал-маскарад»