01 червня 2021 року в рамках ознайомчої практики здобувачів вищої освіти  1 курсу ОП Фізична терапія спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія, гарант ОП Фізична терапія, Наталя Гончарук, завідувачка кафедри фізичної реабілітації та здоров’я, Ганна Таможанська та студенти 1 курсу ОП Фізична терапія відвідали Комунальний заклад «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь».

Дуже вдячні Чаплигиній Наталі Іванівні, директору центру «Промінь»,  за запрошення на святкування Міжнародного дня захисту дітей! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

01 червня 2021 р., візит до Харківського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» 01 червня 2021 р., візит до Харківського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» 01 червня 2021 р., візит до Харківського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь»