Material and technical base

ІНФОРМАЦІЯ

про матеріально-технічну базу спортивного комплексу та кафедри фізичного виховання та здоров’я

 Для реалізації загальнодержавної програми «Спорт протягом життя» в НФаУ протягом останніх років створювався сучасний спортивно-оздоровчий комплекс, який є одним з кращих у місті Харкові та в галузевих навчальних закладах України.

На теперішній час загальна площа фізкультурно-оздоровчих споруд складає 4553 м².

1

Сучасне спортивне оснащення, широка функціональність і якісне спортивне обладнання у 5-ти спортивних залах дозволяють проводити заняття з фізичної культури та спорту одночасно з 250 студентами.

Наявність спортивного залу площею 1008 м² дозволяє проводити змагання різних рівнів. В ньому за рахунок університету було проведено капітальний ремонт освітлення та вікон, силами викладачів кафедри фіз. виховання та співробітників ФОК пофарбовано підлогу та стіни;

2

Є зали для занять спортивною аеробікою;

3 4

Зважаючи на велику актуальність оздоровчих занять на свіжому повітрі, в НФаУ була виконана значна робота по створенню площинних спортивних споруд. Так у 2009-2012 роках було виконано великий обсяг загально-будівельних робіт за кошти університету та за сприянням Міністерства України у справах сім’ї  молоді та спорту по підготовці та обладнанню футбольного поля зі штучним покриттям.

5

Створено майданчик з вуличними тренажерами, які були виділені університету у рамках Державної програми розвитку фізичної культури та спорту;

6

Зал з тренажерами є одним з кращих у м. Харкові. Він обладнаний сучасними тренажерами (32 одиниці) та подовжує удосконалюватись.

7

Функціонують тенісні корти

8

У 2013 році були виконані електромонтажні роботи по штучному освітленню цих споруд, що дало змогу проводити спортивно-оздоровчі заходи у вечірні години. Крім того поруч з цими спорудами розбито ландшафтну територію для релаксації та відпочинку. На сьогодні ці об’єкти повністю введені в експлуатацію.

Сучасна матеріально-технічна база спортивно-оздоровчого комплексу університету сприяла забезпеченню належного рівня спортивно-оздоровчих заходів, якими опікуються викладачі кафедри фізичного виховання та здоров’я і тренери спортивного клубу.

Print Friendly, PDF & Email