СПОРТИВНЕ СВЯТО

DSC_0078

На зимовому стадіоні «Темп» в місті Харкові 30 січня ц.р. стартувало спортивне свято «Зимові розваги» студентів, слухачів довузівської підготовки іноземних громадян Національного фармацевтичного університету України. За ініціативи кафедри фізичного виховання при підтримки адміністрації вищого навчального закладу відбувся захід направлений на всебічну оздоровчу рухову активність студентської молоді.

Першими на лижню вийшли студенти з Марокко, Тунісу, Лівану, Ганни, Палестини, Сірії, Турції, Іорданії, Нігерії показуючи приклад активного дозвілля, і не шкода що деякі студенти стали на лижню в перше в своєму житті та головне це спілкування на свіжому повітрі, фізична активність, як важливої складової здорового способу життя.

Доброю традицією стає те що викладачі кафедри фізичного виховання, завідувач кафедри фундаментальної та мовної підготовки (керівник Коваленко З.І.)  показують власний приклад активно відпочивають поруч зі студентами.

Адміністрація Національного фармацевтичного університету України докладає багато зусиль щодо розвитку студентського спорту в навчальному закладі створюючи передумови для занять спортом.

Print Friendly

Comments are closed.