31 серпня 2021 р. відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти

31 серпня на «бензеновому кільці» – відкритому майданчику університету відбувся святковий захід «Посвята у студенти». На заході були присутні викладачі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я та студенти першого курсу ОП Фізична терапія, спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія. Студентів привітали ректор НФаУ Алла Котвіцька, декан фармацевтичного факультету, доцент Вікторія Кузнєцова, декан факультету медико-фармацевтичних технологій, професор Ольга Набока, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, доцент Наталя Живора, директор Фахового коледжу Тіна Прокопенко.

31 серпня 2021 р. відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти 31 серпня 2021 р. відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти