20 травня 2022 року відбулася Всеукраїнська конференція «Мультидисциплінарний підхід у фізичній реабілітаційній медицині».
Організатором конференції виступив Національний фармацевтичний університет (кафедра фізичної реабілітації та здоров’я) під патронатом ректора, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли Анатоліївни Котвіцької та керівника, лікаря ортопеда, лікаря фізичної реабілітаційної медицини, кандидата медичних наук Білостоцького Антона Ігоровича – «Медичний Центр фізичної реабілітації та спортивної медицини «КІНЕЗІО».
Конференція об’єднала фахівців у напрямках конференції:
    • Актуальні питання фізичної та реабілітаційної медицини.
    • Актуальні питання фізичної терапії та ерготерапії.
У роботі конференції взяли участь 99 делегата. До участі в конференції були залучені спеціалісти з різних міст України: Харкова, Полтави, Кропивницького, Мелітополя, Дрогобича та закордонні представники: м. Тель-Авів, Ізраїль.
До участі у конференції з доповідями були залучені стейкхолдери-роботодавці установ м. Харкова: Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини «КІНЕЗІО»; Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ»; ДУ ІНПН НАМН України, центр «FIZIO»; Студія реабілітації «Inspira», Медичний центр «Da-vinci Clinic».
За матеріалами конференції видано збірник тез.