Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота за 2016-2017 н.р.

08.04.2017 р. 

08.04.2017 р. викладачі кафедри фізичного виховання та здоров’я прийняли участь у Ярмарку спеціальностей НФаУ.

31.03.2017 р.

31 березня 2017 року кафедра фізичного виховання і здоров’я відкрила двері для учнів 9-11 класів з ліцею № 133, в рамках проекту профорієнтаційного табору «PharmCamp». По спортивному комплексу була проведена екскурсія та невелика лекція з фізичного виховання в НФаУ.

4.03.2017 р.

4 березня 2017р. кафедра фізичного виховання та здоров’я провела день відкритих дверей. При сонячній погоді на відкритому  майданчику спортивного комплексу НФаУ пройшла матчєва зустріч з футболу між збірною НФаУ та ДЮСШ № 7.  Гра проходила в рівній боротьбі та завершилася  рахунком 4:4. За нашу команду відзначилися: Сідора Я., Божко А., Зюман В. та Герасеменко С. Дякуємо гостям за гарну гру та сподіваюмося побачити їх студентами нашого ВУЗу. Бажаємо успіхів в навчанні та спорті!

21-27.02.2017 р.

А2-01-01-01

З 21 по 27 лютого 2017р. кафедра фізичного виховання і здоров’я провела профорієнтаційну роботу в медичних коледжах Закарпаття (м.Мукачево, м.Берегово, м Хуст, м Виноградово). Команда НФаУ з футболу прийняла участь в турнірі «Кубок Закарпаття» і провела матчі з командами Ужгородського національного університету, ЗОШ м.Мукачево, ЗОШ с. Чинадієво і ЗОШ м. Виноградово.

Всі матчі виграла команда НФаУ. Кубок Закарпаття – наш!

04.02.2017 р.

4 лютого  2017 г., в рамках проведения «Дня відкритих дверей», кафедра фізичного виховання та здоров’я провела  зустріч між  командами  НФаУ та  ФК «Сінта-Україна». Перший тайм проходив в впертій боротьбі та суперники не хотіли віддавати перевагу. Це і зафіксував рахунок першого тайму 2:2. В кінці  гри удача була  на боці футболістів НФаУ, які й перемогли з рахунком 5:4.

Пізніше була проведена екскурсія по спортивному комплексу НФаУ з майбутніми абітурієнтами.

Зважаючи на специфіку роботи кафедри, профорієнтаційна робота направлена на взаємодію із загальноосвітніми навчальними закладами зі спортивним ухилом (Броварський спортивний інтернат, Харківські обласні училища фізичної культури № 1 та № 2.)

Представники кафедри брали участь у виїзній профорієнтаційній роботі у містах та районах Херсонської, Миколаївської, Луганської областей де було укладено 65 договорів.

1

2

Кафедра принимает участие в профориентационной работе. В 2015 г. На специальность «административный менеджмент» (магистратура, дневная форма обучения) поступило 7 спортсменов-футболистов, которые на соревнованиях представляют эту специальность отдельной командой.

В сентябре проведена работа в школе п.г.т. Манченки Харьковской области. Организовано родительское собрание совместно с учениками 7-11 классов. Была проведена товарищеская встреча по футболу с командой студентов НФаУ.

Кафедра физического воспитания  активно участвует в проведении «Дней открытых дверей НФаУ». Проводит матчевые встречи на спортивной базе НФаУ между учениками школ, воспитанниками ДЮСШ и командами НФаУ. Участники награждаются памятными призами.

Кафедра работает в тесном сотрудничестве с академией физической культуры и спорта г. Харькова для привлечения абитуриентов в магистратуру НФаУ.

манченки каф.виз.восп.

Слайд3

12 березня 2016р. на кафедрі фізичного фиховання та здоров’я проходив “День відкритих дверей”. В рамках профорієнтаційної роботи команда НФаУ зіграла товариський матч з командою ДЮСШ-13. Перемогла команда НФаУ з рахунком 9:3. Але майбутні першокурсники показали гарну гру та майстерність. 

DSC_0075

Print Friendly