Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота 2019-2020 н.р.

Профорієнтаційна робота за 2018-2019 н.р.

Слайд ПРОФОРИЕНТ     Слайд2

Профорієнтаційна робота за 2017-2018 н.р.

План работы Кафедри фізичного виховання та здоров’я 2017-2018 навчальний рік

План профорієнтаційної роботи на 2017-2018 н.р.:

 1. Організація профорієнтаційної роботи із залученням студентів старших курсів  та випускників.
 2. Участь кафедри фізичного виховання та здоров’я у проведенні дня відкритих дверей (згідно графіку).
 3. Видання буклетів та календарів з рекламою кафедри.
 4. Оновлення презентацій кафедри фізичного виховання та здоров’я.
 5. Періодичне оновлення сторінки кафедри фізичного виховання та здоров’я.
 6. Проведення зустрічей з випускниками закріплених шкіл м.Харкова.
 7. Проведення профорієнтаційної роботи серед медичних коледжів Закарпаття.
 8. Проведення профорієнтаційної роботи серед ЗОШ та інших коледжів Закарпаття.
 9.  Проведення матчевих зустрічей з ДЮСШ в період канікул з проведенням профорієнтаційних лекцій.
 10.  Створення стенда з профорієнтаційної роботи.
 11.  Проведення бесід під час змагань з футболу серед університетів Харкова з футболістами інших команд для отримання другої вищої освіти в НфаУ або вступу до магістратури НфаУ.
 12.  Профорієнтаційна робота серед ЗОШ 1-8 Бориспільского району Київської області(протягом року).
 13. Профорієнтаційна робота серед учнів Красноградської ЗОШ №5(протягом року).
 14. Профорієнтаційна робота в ЗОШ м.Дергачі Харківської області (протягом року)
 15.  Профорієнтаційна робота серед студентів в ХМАПО (вересень).
 16.  Співпраця з ДЮСШ №13 на протязі року.

Профорієнтаційна робота за 2016-2017 навчальний рік:

Звіт з профорієнтаційної роботи за 2016-2017 н.р.:

У 2016-2017 р в НФаУ вступило 12 спортсменів. Проведено роботу у школі селища Манченки з участю батьків та проведенням зустрічі з футболу із командою студентів НФаУ. Кафедра постійно приймає участь у проведення «Днів відкритих дверей», організує матчеві зустрічі між учнями шкіл, вихованцями ДЮСШ та командами НФаУ. Учасники нагороджуються пам’ятними призами.

Проведено профорієнтаційна робота у медичних коледжах у м. Хуст, м. Берегово та у вищому професійному училищі №34 м. Віноградове,  Закарпатської області. А також наша кафедра приймала участь у зборах учнів 4 ЗОШ Закарпатської області.

Було проведено турнір з футболу «Кубок Закарпаття» у таких містах Закарпацької області: Ужгород, Мукачеве, Хуст, Берегове, Віноградове та Чаодаеве.

Проведена профорієнтаційна робота серед випускників інших вищих навчальних закладів до вступу магістратури НФаУ.

08.04.2017 р. 

08.04.2017 р. викладачі кафедри фізичного виховання та здоров’я прийняли участь у Ярмарку спеціальностей НФаУ.

31.03.2017 р.

31 березня 2017 року кафедра фізичного виховання і здоров’я відкрила двері для учнів 9-11 класів з ліцею № 133, в рамках проекту профорієнтаційного табору «PharmCamp». По спортивному комплексу була проведена екскурсія та невелика лекція з фізичного виховання в НФаУ.

4.03.2017 р.

4 березня 2017р. кафедра фізичного виховання та здоров’я провела день відкритих дверей. При сонячній погоді на відкритому  майданчику спортивного комплексу НФаУ пройшла матчєва зустріч з футболу між збірною НФаУ та ДЮСШ № 7.  Гра проходила в рівній боротьбі та завершилася  рахунком 4:4. За нашу команду відзначилися: Сідора Я., Божко А., Зюман В. та Герасеменко С. Дякуємо гостям за гарну гру та сподіваюмося побачити їх студентами нашого ВУЗу. Бажаємо успіхів в навчанні та спорті!

21-27.02.2017 р.

А2-01-01-01

З 21 по 27 лютого 2017р. кафедра фізичного виховання і здоров’я провела профорієнтаційну роботу в медичних коледжах Закарпаття (м.Мукачево, м.Берегово, м Хуст, м Виноградово). Команда НФаУ з футболу прийняла участь в турнірі «Кубок Закарпаття» і провела матчі з командами Ужгородського національного університету, ЗОШ м.Мукачево, ЗОШ с. Чинадієво і ЗОШ м. Виноградово.

Всі матчі виграла команда НФаУ. Кубок Закарпаття – наш!

04.02.2017 р.

4 лютого  2017 г., в рамках проведения «Дня відкритих дверей», кафедра фізичного виховання та здоров’я провела  зустріч між  командами  НФаУ та  ФК «Сінта-Україна». Перший тайм проходив в впертій боротьбі та суперники не хотіли віддавати перевагу. Це і зафіксував рахунок першого тайму 2:2. В кінці  гри удача була  на боці футболістів НФаУ, які й перемогли з рахунком 5:4.

Пізніше була проведена екскурсія по спортивному комплексу НФаУ з майбутніми абітурієнтами.

Профорієнтаційна робота за 2015-2016 навчальний рік:

Звіт з профорієнтаційної роботи за 2015-2016 н.р.:

У 2015 р в НФаУ вступило 7 спортсменів-футболістів. Проведено роботу у школі селища Манченки з участю батьків та проведенням зустрічі з футболу із командою студентів НФаУ. Кафедра постійно приймає участь у проведення «Днів відкритих дверей», організує матчеві зустрічі між учнями шкіл, вихованцями ДЮСШ та командами НФаУ. Учасники нагороджуються пам’ятними призами. Проведено турнір з футболу серед п’яти шкіл «Абітурієнт – 2016» з участю 6 команд. Проведено профорієнтаційна робота у ЗОШ № 21 та на високому рівні робота у медичних коледжах у М. Хуст та м. Берегово Закарпатської області. Кафедра активно співпрацює з Академією фізичної культури і спорту для залучення абітурієнтів в магістратуру НФаУ.

Зважаючи на специфіку роботи кафедри, профорієнтаційна робота направлена на взаємодію із загальноосвітніми навчальними закладами зі спортивним ухилом (Броварський спортивний інтернат, Харківські обласні училища фізичної культури № 1 та № 2.)

Представники кафедри брали участь у виїзній профорієнтаційній роботі у містах та районах Херсонської, Миколаївської, Луганської областей де було укладено 65 договорів.

1

2

Кафедра принимает участие в профориентационной работе. В 2015 г. На специальность «административный менеджмент» (магистратура, дневная форма обучения) поступило 7 спортсменов-футболистов, которые на соревнованиях представляют эту специальность отдельной командой.

В сентябре проведена работа в школе п.г.т. Манченки Харьковской области. Организовано родительское собрание совместно с учениками 7-11 классов. Была проведена товарищеская встреча по футболу с командой студентов НФаУ.

Кафедра физического воспитания  активно участвует в проведении «Дней открытых дверей НФаУ». Проводит матчевые встречи на спортивной базе НФаУ между учениками школ, воспитанниками ДЮСШ и командами НФаУ. Участники награждаются памятными призами.

Кафедра работает в тесном сотрудничестве с академией физической культуры и спорта г. Харькова для привлечения абитуриентов в магистратуру НФаУ.

манченки каф.виз.восп.

Слайд3

12 березня 2016р. на кафедрі фізичного фиховання та здоров’я проходив “День відкритих дверей”. В рамках профорієнтаційної роботи команда НФаУ зіграла товариський матч з командою ДЮСШ-13. Перемогла команда НФаУ з рахунком 9:3. Але майбутні першокурсники показали гарну гру та майстерність. 

DSC_0075

Print Friendly, PDF & Email