25-26 ЛИСТОПАДА ПРОЙШОВ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ!

DSCN4710

25-26 листопада 2015 р. на кафедрі фізичного виховання та здоров᾽я НФаУ відбувся турнір з настільного тенісу. В змаганнях приймали участь викладачі та студенти НФаУ.

В турнірі приймали участь викладачі НФаУ (Арзуманов П.С., Ахмедов Е.Ю. Юрченко Г.М., Свидло Н.Д., Васильєва А.П., Терещенко Л.В., Шаповалова О.В.) та студенти ( хлопці – Андрюшаєв О. Грубнік М., Котов С., Критов Д., Лазоренко О., Литвин О., Михайлюта Д., Моргунов О., Никитюк В., Орлов І., Шарін М. дівчата – Акопян М., Бех В., Гордієнко О., Жадан Т., Камищян А., Костогриз К., Ковбасюк М., Кубрак М, Олепир К., Онанченко А., Онанченко А., Романченко К. Садова М., Ципковська  Д.)

Змагання проходили в цікавій боротьбі. По коловій системі. Першими змагання розпочали викладачі.

Серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:

І місце – Юрченко Г.М.;

ІІ місце – Арзуманов П.С.;

ІІІ місце – Ахмедов Е.Ю.

Серед жінок кращими стали:

І місце – Васильєва А.П.;

ІІ місце –  Терещенко Л.В.;

ІІІ місце – Шаповалова О.В.

Переможцями та призерами турніру серед студентів (юнаки) стали:

І місце – Шарін М.;

ІІ місце Літівін О.;

ІІІ місце – Михайлюта Д.

Серед  студентів (дівчата) місця розподілилися так:

І місце – Онанченко Аліна;

ІІ місце – Онанченко Альона;

ІІІ місце – Гордієнко О.

По завершенню турніру показову гру провели між собою Юрченко Г. та Шарін М. Глядачі не встигали за рухом спортсменів та отримали велике задоволення від гри, а переміг звичайно більш досвідчений Юрченко Г.