Марафон

14.04.2019 р.

VI міжнародний Харківський марафон

Студенти та співробітники професорсько-викладацького складу Національного фармацевтичного університету взяли участь у наймасштабнішому масовому заході VI міжнародному Харківському марафоні.Організацію учасників змагань,  формування команди НФаУ та безпосередню участь здійснювала кафедра фізичного виховання та здоров’я під керівництвом завідувача кафедри Таможанської Г.В. Дистанцію 4,2195 км подолали усі учасники змагань, встановивши власні спортивні рекорди.               Команда фармацевтичного університету була представлена кафедрою іноземних мов на чолі з завідувачем Будановою Л.Г., кафедрою мікробіології, вірусології та імунології, а також студентами 1-4 курсів.  Приймаючи участь у відповідних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах у молоді формується нова мотиваційна модель сприйняття фізичного виховання та спорту системи закладів вищої освіти!

Марафон Марафон

Марафон Марафон