Спортивне свято: Фінал “Кубок Ректора 2017″та кроссфіт

kubok rektora nagrajdeniye 27 04 2017 17kubok rektora nagrajdeniye 27 04 2017 1

27 квітня 2017 року, в прекрасний весняний день, відбулося свято спорту. Почався день з фінальної гри «Кубок Ректора-2017», в якій зустрілися команди НФаУ-1 – НФаУ-2, з рахунком 4: 2 перемогу здобула перша збірна. Далі відбувся парад учасників турніру і вступне слово Валентина Петровича, який привітав усіх учасників турніру та нагадав про важливість здорового способу життя. А також продемонстрував майстер клас з жонглювання гирями, чим викликав бурхливе захоплення всіх присутніх.

Потім відбулися перші змагання з кроссфіту, участь в яких взяли команди НФаУ та коледжу НФаУ. Перемогу здобула команда НФаУ, але всі учасники продемонстрували неймовірну силу і бажання перемогти. Обидві команди були відзначені дипломами, а команда коледжу отримала сертифікати від школи водіння «Автомаксимум».

І у фінальній частині свята відбулося нагородження команд і кращих гравців турніру.

1 місце зайняла команда НФаУ-1, 2 місце НФаУ-2, 3 місце Ріудан.

Азедін Амін отримав звання кращий бомбардир турніру, Усалах Мехді – кращий вратарьтурніра, Євген Лобко – кращий гравець турніру. Хлопці отримали індивідуальні кубки. А все команди були нагороджені солодкими призами, а призери – грошовими винагородами. Кубок турніру «Кубок Ректора-2017» залишився у команди НФаУ.

Дякуємо учасникам, організаторам, уболівальників за це свято спорту!

Print Friendly

Comments are closed.