День відкритих дверей – футбол.

%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b41

24 вересня 2016 р., в рамках проведення «Дня відкритих дверей», кафедра фізичного виховання та здоров’я провела матчеву зустріч між командами студентів НФаУ та ДЮСШ №7. За команду університета виступали магістранти спеціальності менеджмент. На грі були присутні декан факультету промислової фармації, управління та адміністрування Здорик Олександр Анатолійович та його заступник – Васильєв Станіслав Валерійович. В приємній дружній атмосфері проходила гра, суперники з повагою відносились один до одного. Перший тайм не виявив переможця та завершився з рахунком  3:3. В кінці гри наші хлопці продемонстрували свою майстерність та заслужено перемогли з рахунком 5:4. Поздоровляємо команду «Менеджмент» з першою перемогою в новому учбовому році!

Також велика подяка хлопцям з команди ДЮСШ №7, які продемонстрували чудову гру. Бажаємо майбутніх перемог та чекаємо в стінах нашого університету.